شرایط و قوانین خرید از فروشگاه اینترنتی رودفا

شرایط و قوانین استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی رودفا :
کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات فروشگاه رودفا به دقت ملاحظه فرمایید.
ورود کاربران به وب‏‌سایت فروشگاه اینترنتی رودفاو ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین فروشگاه اینترنتی رودفا از سوی کاربر است.
لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

قوانین عمومی:

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های فروشگاه اینترنتی رودفا منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات فروشگاه اینترنتی رودفا تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود. و در صورت نارضایتی محصول تمامی هزینه ها به مشتری محترم پرداخت میشود.

ارتباطات الکترونیکی:

هنگامی که شما از خدمات فروشگاه اینترنتی رودفا استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به فروشگاه اینترنتی رودفا ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که فروشگاه اینترنتی رودفا به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه )به درخواست شما پاسخ دهد.
همچنین جهت انصراف از خرید خود تا ۲۴ ساعت میتوانید از خرید محصول منصرف شوید و ان را به ما اطلاع دهید.
توجه داشته میتوانید از قسمت تماس با ما نظرات وپیشنهادات و شکایات  خودرا با ما در میان بگذارید

ثبت، پردازش و ارسال سفارش:

روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.
فروشگاه اینترنتیرودفابه مشتریان خود در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت در روز امکان ثبت سفارش می‌‏دهد .
کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت فروشگاه اینترنتی رودفابه وسیله ارسال کد سفارش از طریق پیام کوتاه و پیش فاکتور از طریق ایمیل، در صف پردازش قرار می‏‌گیرند فروشگاه اینترنتی رودفا همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در فروشگاه اینترنتی رودفا به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای فروشگاه اینترنتی رودفا محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری را جایگزین کند. نظرات خود را با ما در میان بگذارید

توجه مشتریان گرامی تمامی هزینه های ارسال و بسته بندی به عهده فروشگاه اینترنتی رودفا میباشد با اطمینان خرید کنید

برای هرگونه مشاوره با ما تماس بگیرید 09158518150 – 02332246337